Loading... Please wait...

Bitkisel Tüy Azaltıcı Krem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ÜRÜN ANALİZ RAPORLARI
ÜRÜN BROŞÜRÜ


Ürün Bilgileri

GRAMAJ: 125ml

ÜRÜN HAKKINDA: Q&R Tüy azaltıcı krem, içeriğindeki bitkisel özel aktif malzemeler sayesinde vücuttaki istenmeyen tüylerin azalmasında, incelmesinde ve renginin açılmasında etkilidir. Bitkisel bir ürün olmasından dolayı, vücudunuzun en hassas bölgelerinde de güvenle kullanabilirsiniz. İstenmeyen tüyler birçok kadının ve erkeğin rahatsızlık duyduğu bir durumdur.

Q&R Tüy azaltıcı krem, bu sorunla başa çıkmanızda en önemli yardımcınızdır.

Q&R Tüy Azaltıcı kremi, tüyleri azaltan, zayıflatan bir cilt bakım ürünüdür. İçerdiği bitkisel formülü sayesinde kullanımı güvenli, sonuçları gözle görülür derecede etkilidir.

Q&R tüy azaltıcı krem, tüy dökücü bir ürün değildir. Kılların köküne etki ederek zamanla incelmelerini ve azalma larını sağlayan bitkisel bir üründür. Dolayısı ile istenmeyen kılların giderilmesinde kalıcı başarı sağlayan bir kremdir.

KULLANIMI: 
1.Adım: İstenmeyen tüyler kişinin tercih edeceği bir epilasyon yöntemiyle, kökünden alınır; bölge ılık suyla iyice yıkanarak temizlenir ve yarım saat kadar beklenir. Sir ağda uygulanması durumunda ılık suyla en az 2 saat sonra yıkanması önerilir.

2.Adım: Krem, temizlenmiş bölgeye masaj yaparak uygulanır.

3.Adım: Krem tüyler tekrar alınacak uzunluğa gelinceye kadar her gün, Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez uygulanılır.

Kıl hücrelerinin en yoğun çalıştığı zaman gecedir. Bu yüzden daha etkili sonuçlar alabilmek için, kremi gece yatmadan önce kullanmak daha faydalıdır. 

Q&R tüy azaltıcı kremin içeriğindeki Decelerine, Allantoin gibi faydalı aktifler bulunmaktadır.
Decelerine;
13 bileşenden oluşan Tüy azaltma etkisi yüksek bir komplekstir. Yoğun Lauryl isoquinolinium bromide, pseudoalteromanas ferment extract, aloe barbadensis leaf extract başlıca aktiflerdir. Gerek vücutta, gerekse yüz bölgesinde rahatlıkla kullanılabilir. Kullanımından kaynaklanan hiçbir yan etki ya da irritasyona rastlanmamıştır. Decelerine içeren kremin ya da serumun 60 günlük düzenli kullanımında yüz ve vücut bölgesi tüy yoğunluğunda, uzunluğunda ve kalınlığında %30 ile %71 aralığında azalma meydana getirdiği klinik in-vivo testleriyle ispatlanmıştır.

Allantoin;
C4 H6 N4 O3 kimyasal formulasyonlu bileşiktir ve ureidohydantoin-5 ya da glyoxyldiureide olarakta tanımlanmaktadır. Kozmetik amaçlı allantoin Karakafes bitkisinden elde edilir. Cilt bakım ürünlerinde kullanılması, nemlendirici, hücre yenileyici, tahriş giderici ve yaşlanma karşıtı etkisinden dolayıdır. Sadece cilt kremlerinde değil, traş ürünlerinde, diş macunlarında, güneş koruyucularda, saç boyalarında, şampuanlarda ya da renkli kozmetik ürünlerinde de allantoin yoğun olarak kullanılmaktadır.

UYARI: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, ışıktan korunaklı ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz. Gözle temas durumunda bol su ile gözlerinizi yıkayınız. PH değeri cilde uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
• Hamile ve emziren bayanlarda doktor gözetiminde kullanılması tavsiye edilir.
• Uygulamadan önce tüyler kökünden alınmış olmalı; tüylerinden arındırılmış bölge iyice yıkanıp temizlenmelidir.
• Hücre bölünmesi geceleri daha hızlı olduğundan uygulama her gece yapılmalıdır.
• Uygulamadan sonra bölge bir süre yıkanmamalıdır.
• Krem kullanıldıktan sonra kavanozun kapağı kapalı tutulmalıdır.
• Oda sıcaklığında saklanmalı ve güneş ışığından korunmalıdır. 

 


 

Tested