Loading... Please wait...

Peptide Şampuanı

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ÜRÜN ANALİZ RAPORLARI
ÜRÜN BROŞÜRÜ


Ürün Bilgileri

GRAMAJ: 300ml

ÜRÜN HAKKINDA: Etkileri bilimsel olarak kanıtlanmış olan, patentli üç peptid kompleksini (Keratin Hair Peptide, Elastine Scalp Peptide, Elastin Hair Peptide) ve üç adet medikal mantardan elde edilen patentli, özel bitkisel karışımı (M3+ extract) içeren Q&R PEPTIDE ŞAMPUANI saçlarınıza canlılık ve esneklik kazandırırken, saç dökülmesinin önlenmesine yardımcı olur ve dış etkenlere bağlı kötü etkilerin giderilmesini sağlar ve yeni saç oluşumunu destekler.

KULLANIMI: Bir miktar şampuanı nemli saça masaj yaparak uyguladıktan sonra durulayın. Aynı yöntemi tekrar uygulayıp 2-3 dk bekletin. Böylece içeriğindeki etken maddeler saç derisine nüfuz edecektir. Son olarak saçınızı bol su ile durulayın. Peptide Şampuanın etkisini görebilmeniz için başka bir ürün kullanmayınız. 

AKTİF MADDELER ve YARARLARI:
Peptide : Aminoasitlerin birbirine bağlanması sonucu oluşan, polimer yapısındaki maddelerdir ve vücudun bütün bölümlerinde kullanılan temel yapıtaşlarından bir tanesidir.

Keratin Hair Peptide: Saçın ve derinin temel yapıtaşı proteinlerinden bir tanesi olan Keratin,saçın çeşitli etkenlere bağlı bozulmuş olan keratin yapısının onarılmasını sağlar.

Elastin Scalp Peptide ve Elastine Hair Peptide: Bağ dokusunun içerisinde bulunan derinin ve vücudun bir çok dokusunda kasılma, sıkışma veya uzamaya bağlı olarak değişen şekil yapısının eski haline gelmesine yardımcı olan elastik bir proteindir. Elastin scalp peptide ve elastin hair peptide saçın büyümesini ve saçlı derinin güçlenmesini sağlarken, saçın elastikiyetini kazanmasına yardımcı olur.

M3+ extract : Saç için çok değerli olan üç tane medikal mantardan elde edilen, patentli,özel bitkisel bir karışımdır. Anti-oksidan, ve anti-mikrobiyal etkiye sahiptir. Saç oluşumunu destekler, dökülmesinin önlenmesine yardımcı olur.

UYARI: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, ışıktan korunaklı ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz. Gözle temas durumunda bol su ile gözlerinizi yıkayınız. PH değeri saç derisine ve cilde uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. 

 


 

Tested