Loading... Please wait...

Gözaltı Kremi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ÜRÜN ANALİZ RAPORLARI
ÜRÜN BROŞÜRÜ


Ürün Bilgileri

GRAMAJ: 30ml

ÜRÜN HAKKINDA: Q&R Göz altı kremi, gözaltlarında meydana gelen kırışıklık, torbalanma, şişkinlik, yorgunluk, morluk izlerinin giderilmesine yardımcı olur. Q&R Gözaltı kremi geliştirilmiş zengin formülü ile pürüzsüz ve daha genç görünümlü bir cilde kavuşmanızı sağlar.

KULLANIMI: Q&R Gözaltı kremi haricen kukllanılır. Göz çevrenizi temizledikten sonra parmak ucuyla hassas bir şekilde cilde uygulanır. Etkili sonuç için sabah ve akşam kullanılır. 

Q&R GÖZALTI KREMİ ( KULLANIM ALANLARI ) FAYDALARI:
- Gözaltı halkalrının giderilmesinde
- Göz altı şişliklerin giderilmesinde
- Göz altıda meydana gelen kaz ayağı kırışıklıkları onarılmasında
- Göz çevresindeki hassas deriyi yenileyerek, daha genç görünmenizi sağlar
- Göz çevresindeki ince çizgi ve diğer yaşlanmay belirtilerinin görünümünü azaltır.

Q&R Göz Altı Kremin içeriğindeki aktif maddeler:
1-Serine;
Seri da Ser olarak bilinen bir proteinogenic amino asittir.Yağ ve yağ asitleri metabolizması,kas gelişimi için gereklidir.Hücre zarı ve kas dokusu için önemlidir.

2-Arginine;
Kırışıklıkları önlemek için kas gerilimini azaltmaya yardımcı olan yeni geliştirilmiş bir peptittir.Aynı zamanda kalojen ve elastin üretimini destekler.Etkileri sayesinde Arginine yaşlanan ciltlere yönelik kremlerde sık kullanılan bir bileşendir.

3-Allantoin;
Cildi yaşlanmaya karşı büyük ölçüde korur ve cildin yaşlanma belirtisi olan kırışıklıkları azaltır.

UYARI: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, ışıktan korunaklı ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz. Gözle temas durumunda bol su ile gözlerinizi yıkayınız. PH değeri cilde uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. 

 


 

tested